Поздравляем с Днем рождения Артема Бондаренко! Желаем крепкого здоровья, спортивных побед, неимоверного фарта, профессионального роста и самореализации! Безграничной любви преданных фанатов и счастья в личной жизни!

А.Довбик: Игра в Дании была большим опытом

 

 

Новичок СК «Днепр-1» Артем Довбик дал комментарий клубной пресс-службе после первой тренировки с командою. Украинский 23-летний результативно отыграл в Дании 2,5 года – Довбик стал чемпионом та дважды обладателем Кубка Дании.

 

– Артеме, з яким настроєм розпочав підготовку до нового сезону?

– Емоції лише позитивні, адже повернувся до колективу, де усе починалося. Поруч багато знайомих облич, тому настрій дуже гарний.

–  Як оціниш свій іноземний досвід, і наскільки він для тебе став корисним в плані професійного зростання?

– Звичайно, для мене це був великий досвід, адже нова країна, нова мова – все це було дуже цікаво. Хотілося б виступити краще, але вийшло так, як вийшло. Проте у будь-якому разі для мене, як для професійного футболіста, це був чудовий досвід, і це тільки для мене плюс, як для гравця.

–  Ти підписав з «Дніпром-1» тривалий контракт. Відчуваєш, що прийшов у команду надовго?

– Час покаже. Контракт підписав на три роки, тому буду віддаватися на повну, а далі вже подивимося. Важко щось загадувати наперед.

–  Партнери тебе привітали «коридором». Одразу згадав свій минулий досвід у дніпровській команді?   

– Так, це вже тривала традиція. Коли я був у ФК «Дніпро», там таким же чином зустрічали новачків. Так що пройшов це знову, нічого страшного (посміхається).

 

Прес-служба СК «Дніпро-1»Другие новости: