Поздравляем с Днем рождения Александра Каплиенко и Игоря Когута! Желаем крепкого здоровья, спортивных побед, неимоверного фарта, профессионального роста и самореализации! Безграничной любви преданных фанатов и счастья в личной жизни!

Артем Довбик: «Відчуваю, що набрав форму»

 

 

Нападник СК «Дніпра-1» Артем Довбик, який став кращим зимовим бомбардиром команди (4 голи), в коментарі пресслужбі клубу поділився враженнями від зборів та рівнем готовності до старту чемпіонату.

 

– Артеме, з яким настроєм команда повертається додому?

– Повертаємось у гарному настрої. Головне, що все обійшлося без травм. Хлопці сповнені сил та готові до старту чемпіонату.

 

– Як можна охарактеризувати емоції, які зараз відчуваєш? Нетерпіння, хвилювання, бажання?

– Хвилювання немає, адже ми добре провели збори, підготувалися та віримо у власні сили та команду. Усі не можуть вже дочекатися першої гри.

 

– Два збори тривали менше місяця. Чи вдалося набути форми, яка дозволить грати на максимальному рівні 90 хвилин та навіть більше?

– Так, гадаю, усі готові до цього. Останні дві гри ми проводили по 90 хвилин, тож, вважаю, сил вистачить на повний матч.

 

– Ти став кращим бомбардиром команди на зборах. Відчуваєш, що налагодив приціл?

– Сподіваюсь, що так і є. У нас, форвардів, був якось нелегкий період, а зараз відчуваю, що набрав форму. Напевно, голи є підтвердженням цьому.

 

– Команда готова до різкої зміни клімату після повернення додому?

– Так, буде нелегко, тому що відчуватимемо контраст. У Туреччині +15 градусів, а в Україні -6-7, а в день гри обіцяють близько 10 градусів морозу. Тож, потрібно буде у перші дні перебування в Україні. якось відчути це, подихати – і потім буде легше.

 Другие новости: