Поздравляем с Днем рождения Дмитрия Билонога! Желаем крепкого здоровья, спортивных побед, неимоверного фарта, профессионального роста и самореализации! Безграничной любви преданных фанатов и счастья в личной жизни!

Антон Шевчук – гравець ФК «Оболонь-Бровар»

 

Сьогодні, 1-го грудня, свій підпис під контрактом з ФК «Оболонь-Бровар» поставив колишній півзахисник молодіжної збірної України Антон Шевчук. 24-річний футболіст вже виступав у складі ФК «Оболонь» Київ (2010-2012), а останнім клубом Антона був ФК «Полтава». Зауважимо, що контракт новачка з «пивоварами» розрахований на два роки.

 

Зимова перерва в нижчих дивізонах лише набирає свої оберти. Команди роз’їхалися по відпустках. Деякі клуби розривають контракти з футболістами, а деякі вже починають займатися селекційною політикою. Одного чудового вечора нам випала нагода поспілкуватися з екс-футболістом ФК «Полтава», а нині новачком київського клубу «Оболонь-Бровар» Антоном Шевчуком.

 

– Антоне, дозволь привітати тебе з початком зимової перерви. Хоча вона і розпочалася для тебе дещо раніше. Перше запитання буде, мабуть, прогнозоване: як так сталося, що ФК «Полтава» ти покинув достроково, серед сезону?

– Дякую за привітання (посміхається). Це вийшло несподівано для мене, одразу після поразки від футбольного клубу «Суми». Президент клубу (Леонід Соболєв) зайшов до роздягальні і при всіх сказав, щоб я здав екіпірування, забрав документи і їхав додому, бо з цього моменту мене відраховано з команди. Причини, у зв'язку з якою мене було звільнено,  він не пояснив.

 

– Це був конфлікт? Можна сказати, що звільнення назрівало протягом певного часу?

– Як такого конфлікту не було. Обійшлося без суперечок, сварок і образ. Для мене це була неприємна несподіванка. Але, я думаю, звільнення назрівало вже давно. Все це почалося тоді, коли я отримав мікротравму ліктя. Після цього моя поява на полі ставала дедалі рідшою.

 

– Після розірвання контракту не було проблем із поверненням документів?

– Ну як сказати?.. У цьому питанні проблема виникла. Одразу після гри я підійшов до директора клубу Віктора Володимировича Козіна, щоб запитати про те, коли і як можна забрати документи й отримати зарплату. Переговоривши з президентом клубу, він відповів, що документи віддадуть відразу, а заборгованість по зарплаті я отримаю разом з іншими хлопцями. Я понадіявся на слово президента і поїхав додому. Коли настав час, гроші виплатили, але лише половину суми, яку вони мені заборгували. Пояснень з цього приводу я так і не отримав.

 

– Ти сказав, що президент сам повідомив про те, що ти йдеш із команди. Це було узгоджене рішення з Іллею Близнюком? І загалом, яка реакція з цього приводу була у головного тренера?

– А мені й досі не відомо, чи це було рішення самого президента, чи колективне з Іллею Близнюком. Сам же Ілля Владиславович у тій ситуації зайняв нейтральну позицію і взагалі ніяк не відреагував на цей випадок. Але, я думаю, він був поінформований про це. Однак це лише мої здогадки… Найголовніше, що в цій ситуації я ні на кого не ображаюся і дуже вдячний Іллі Владиславовичу за все те, чого він навчив мене на футбольному полі.

 

– Чим ти займався протягом позапланової перерви?

– Одразу як я здав екіпірування і отримав відповідні документи, я зателефонував тренеру футбольного клубу «Оболонь-Бровар». Поспілкувавшись з ним, я пояснив ситуацію, в якій опинився. Сергій Вікторович пішов назустріч і надав можливість тренуватися і підтримувати форму разом з іншими футболістами команди.

 

– Не плануєш найближчим часом поповнити ряди «пивоварів»?

– Так, я був би дуже радий опинитися знову в цьому клубі. «Оболонь-Бровар» зараз очолює турнірну таблицю в Другій лізі, і наскільки мені відомо, перед хлопцями стоїть завдання підвищитися у класі. Переглянувши декілька ігор «пивоварів», я зробив для себе такий висновок, що у них чудовий колектив. Майже всі виконавці – молоді й перспективні хлопці, які, я впевнений, досягнуть поставленої мети.

 

– В одному з інтерв'ю тренер «Оболоні» сказав, що, мовляв, де-факто з тобою контракт уже підписано. Можеш підтвердити чи спростувати цю інформацію?

– Відкрию завісу, сказавши, що дійсно угоду ми вже уклали, підписавши довгостроковий контракт.

 

Проскуров Богдан, спеціально для UFДругие новости: