Поздравляем с Днем рождения братьев Пасичей! Желаем крепкого здоровья, спортивных побед, неимоверного фарта, профессионального роста и самореализации! Безграничной любви преданных фанатов и счастья в личной жизни!

Ілля Коваленко: «Вірю, що досягну успіху з «Десною»

 

Леван Арвеладзе, Володимир Лисенко, а тепер Ілля Коваленко – це все зимові новачки «Десни», і схоже, що це ще не весь список, «сіверяни» продовжують підсилюватися. Клубна прес-служба ФК «Десни» з’ясовує, чому ці гравці обирають саме Чернігів, і перший серед опитуваних – Ілля Коваленко, екс-гравцець «Оболонь-Бровара».

 

– Ви вже офіційно гравець чернігівської «Десни», чому саме сіверяни?

– Відповідь очевидна – тому що перед командою ставлять серйозні задачі і я вірю, що зможу досягти успіху разом з «Десною». Надіюся, я зможу виправдати сподівання тренерів, керівництва та вболівальників.

 

– На який термін розрахований ваш контракт?

– Три з половиною роки.

 

– В Києві ви виступали під №90, який обрали собі в Чернігові?

– Нічого не змінилося, залишив за собою номер 90, рік мого народження.

 

– Ви пройшли з «Десною» всі збори, і в Білорусі, і в Туреччині, що можете сказати про свою нову команду?

– Якби це банально не звучало, та можу сказати лише хороше. В «Десні» зібрані хороші гравці, грамотний тренерський штаб, перед командою ставлять конкретні завдання. Думаю, що в нас все вийде і моя кар’єра в Чернігові буде успішною.

 

– З хлопцями вже знайшли спільну мову? З ким найбільше здружилися?

– З більшістю одноклубників я вже давно був знайомий, з деякими вже познайомився, тому жодних проблем з комунікацією не має. Можу відзначити, що в «Десні» дуже хороший мікроклімат, тому проблем з адаптацією не було.

 

– У весняній частині сезону «Десна» буде виступати на «Оболонь-Арені». Що для вас це означає?

– Можна сказати, що «Оболонь-Арена» для мене рідний стадіон. Пережив різні ситуації на цьому стадіоні – від гучних перемог до болючих поразок. Тому, звісно, мені буде приємно грати на «Оболонь-Арені».

 

– Враховуючи ваші виступи в осінній частині сезону, можна не сумніватися, що було кілька варіантів продовження кар’єри. В пресі навіть з’являлася інформація, що вами цікавляться навіть клуби УПЛ. Можете розказати, які саме варіанти були?

– Варіанти були, в тому числі і з клубів елітного дивізіону, але на даний момент я гравець чернігівської «Десни», тому говорити про інші пропозиції вже не актуально.

 

– Осінь 2016-го можна назвати найуспішнішим етапом вашої кар’єри – 10 голів в 19 матчах результат, якому можуть позаздрити і нападаючі. Що змінилося, чому вас «прорвало»?

– Думаю, що просто на завершальній стадії став більше відповідальним. Тренери постійно на тренуваннях просили більше брати гру на себе, і забивати по максимуму – почав більше забивати на тренуваннях, а потім це перейшло і на офіційні матчі. Радує, що гра пішла, і цей чемпіонат дійсно став для мене самим результативним, але попереду ще 14 матчів, тому рано «спочивати на лаврах».

 

 

 

– Який з десяти м’ячів запам’ятався найбільше?

– Без варіантів – другий гол у ворота «Колоса» з Ковалівки. Мій гол виявився переможним, і забив я його вже у компенсований арбітром час – на 94-й хвилині гри. Лише приємні спогади про той матч.

 

– Ви також забивали у ворота свого нинішнього клубу. Що можете сказати про матч з «Десною»?

– Можу сказати, що гра була цікавою з великою кількістю моментів, але «Десна» забила на один м’яч більше, тому, мабуть, заслужила перемогу.

 

– Які завдання ставлять перед чернігівським клубом?

– В «Десні» створені всі умови для повноцінної підготовки та виступів на високому рівні, тому задача можу бути лише одна – вихід до УПЛ.

 

– За версією Sportarena ви потрапили до символічної збірної першої частини сезону. Як взагалі ставитеся до таких відзнак? Чи слідкуєте за публікаціями в ЗМІ?

– Так, намагаюся читати всі новини і, звісно, слідкую за символічними збірними туру. Завжди приємно потрапляти до списку кращих гравців, це лише додає впевненості у своїх силах.Другие новости: