Поздравляем с Днем рождения Андрея Ткачука! Желаем крепкого здоровья, спортивных побед, неимоверного фарта, профессионального роста и самореализации! Безграничной любви преданных фанатов и счастья в личной жизни!

Зірки УПЛ: Сергій Шестаков

У цій рубриці читач зможе ознайомлюватися зі стислими характеристиками футболістів, які виступають у Чемпіонаті Української Прем’єр-Ліги та з найкращого боку проявили себе в останньому календарному турі. Відповідні характеристики даватимуть професіонали своєї справи – колишні гравці й нинішні тренери, а також фахівці, завдання котрих – робити необхідні акценти.

 

Півзахисника «Олімпіка» характеризує експерт Артур Валерко:

Характеристика. Мобільний фланговий футболіст із задатками універсала, спроможний загострити гру завдяки швидкості й умінню обіграти один в один.

«Плюси» в грі. Техніка. Швидкість. Удар: правою – кинджальний, лівою – більше на силу. Універсалізм: може зіграти на обох флангах у півзахисті та захисті, а в «Одесі» виступав нападником. Оптимальним для нього бачу амплуа вінгера.

«Мінуси» в грі. Антропометрія (зокрема, дії «другому поверсі» та недостатня фізична міць) – це якщо Сергій виходить на поле захисником.

Перспективи. Шестаков має прогресувати. Якщо таки відвоює для себе позицію вінгера, здатний буде виступати за український клуб, який регулярно виходить у єврокубки, а в Чемпіонатах сусідніх країн – за грандів.

 

http://www.upl.uaДругие новости: