Поздравляем с Днем рождения братьев Пасичей! Желаем крепкого здоровья, спортивных побед, неимоверного фарта, профессионального роста и самореализации! Безграничной любви преданных фанатов и счастья в личной жизни!

«Коло-гол» із «Ворсклою» до кінця 2019-го

 

 

Стратегічне завдання, максимально зберегти нинішній склад команди, знайшло своє продовження у черговому продовженні стосунків з одним із лідерів команди. У головному офісі «Ворскли» Юрій Коломоєць разом зі своїм менеджером Олексієм Люндовським, попередньо детально вивчивши запропоновані клубом нові умови контракту, вирішили пролонгувати стосунки з «біло-зеленими» до кінця 2019-го року. Як побіжно зазначив представник інтересів гравця, з моменту повернення нападника з Будапешта до Полтави чимало не зовсім порядних людей дзвонили Юрію, пропонуючи якість незрозумілі схеми подальшого трансферу то в один, то в інший клуб, при цьому тримаючи на думці лише свої особисті фінансові інтереси, не враховуючи перспектив футболіста. Юрій, як справжній профі, на щастя, не піддався омані, залишившись вірним клубу, який вже зараз сміливо називає для себе рідним.  

«Не приховую, що умови мого контракту справді стали кращими, за що я вдячний керівництву клубу. Я невимовно щасливий продовжити свої виступи за команду, що є візитною карткою Полтавщини у спорті. У нас справді чудовий колектив, всі хлопці завжди горою один за одного в житті та на полі. За рахунок цього й досягаємо тих результатів, які хоче бачити вимогливий уболівальник. Докладу максимум зусиль, аби з відновленням чемпіонату бути корисним «Ворсклі», – підкреслив нападник полтавської футбольної дружини в короткому коментарі офіційному клубному сайту одразу після підписання нової трудової угоди.

В частині сезону 2017/2018, що минула, Коломоєць взяв участь у 22 поєдинках своєї команди, відзначившись сімома забитими голами та зробивши чотири асисти, після яких партнери по команді забивали м’ячі у ворота опонентів «Ворскли».

Нагадаємо, минулий рік став знаковим для Юрія Коломойця. Нападник здійснив свою мрію дитинства, дебютувавши за збірну України 10 листопада у переможній грі проти Словаччини (2:1) на «Арені Львів».  

Прес-служба ФК «Ворскла» Другие новости: