Поздравляем с Днем рождения братьев Пасичей! Желаем крепкого здоровья, спортивных побед, неимоверного фарта, профессионального роста и самореализации! Безграничной любви преданных фанатов и счастья в личной жизни!

Василь Кобін: «З «Вересом» вирішили розійтися»

 

Вже екс-гравець «Вереса» захисник Василь Кобін розповів Інтернет-порталу FootBoom, про своє розтавання з рівненським клубом та як команда відреагувала на відставку головного тренера Юрія Вірта.

 

– Чи правда, що ви більше не являєтесь гравцем «Вереса»?

– Так, ця інформація відповідає дійсності.

 

– Ви розірвали контракт з клубом за взаємною згодою сторін?

– Так, звісно. Претензій до клубу, в тому числі і фінансових у мене не має. Хто був ініціатором розриву контракту? Не знаю. Мені важко сказати. Коли ми підписували договір, то в ньому був пункт згідно якого обидві сторони могли розірвати відносини у односторонньому порядку. На даний час так склалися обставини. З керівництвом «Вереса» ми обдумали всі «за» і «протии» та вирішили розійтися.

 

– У вас є варіанти продовження кар’єри?

– Поки що визначаюся зі своїм майбутнім та знадхожуся у пошуках нового клубу.

 

– В Україні залишитесь чи поїдете за кордон?

– На 100% ще не визначився де і в якій країні буду грати.

 

– Раніше писали, що ви можете перейти до чемпіонату Туреччини. Такий варіант ще існує?

– Все може бути, все може статися.

 

– Можна сказати, що «Верес» дав вам новий поштовх у кар’єрі?

– Ні, я б так не сказав.

 

 

 

– Ви задоволені відрізком часу проведеним у «Вересі»?

– Звісно. Не можу оцінити свою гру у процентному відношенні, адже команда будувалася, була молодою. У свою чергу я робив усе, що від мене залежало. Скільки мав сил – все віддавав цій команді. У футболі людина або виконує свою роботу добре, або робить її погано.

 

– Нещодавно звільнили Юрія Вірта. Чи правильно вчинило керівництво, ажде команда знаходиться на 5 місці?

– Мені важко говорити на цю тему. Думаю, что все покаже час і проведені матчі у чемпіонаті України. Є люди, які витрачають на команду гроші, тому їм видніше.

 

– Як звістку про відставку Вірта сприйняли ваші екс-партнери?

– По-різному, проте хлопці залишаються професіоналами, адже захищають емблему «Вереса». Як би не розвивалися події, але футболісти повинні йти до спільної мети та працювати далі. Дехто з хлопців був засмучений, хтось взагалі не міг зрозуміти чому так сталося. Керівництво «Вереса» витрачає гроші і вибирає свій шлях. Це їхнє право.

 

– Чи встигли познайомитися з Юрієм Свірковим?

– Ні, навіть його не бачив.

 

– Чи зможе «Верес» без Вірта виконати поставлену задачу потрапляння до першої шістки?

– Шанси у команди є. «Верес» знаходиться на п’ятому місці і все буде залежати від трьох матчів, що залишилися. Якщо взяти календар, то він не самий найважчий. У деяких суперників «червоно-чорних» є більш неприємні ігри. Шанси «Вереса» потрапити до першої шістки – 50 на 50.

 

– Що хотіли б сказати вболівальникам?

– Перш за все, хочу побажати, щоб «Верес» виконав поставлене завдання та демонструв видовищну та красиву гру. Вболівальникам – терпіння, навіть, якщо у футболістів не все буде виходити, все одно потрібно підтримувати команду. Думаю, що у рівненського «Вереса» є майбутнє. Якщо фанати і надалі так вболіватимуть, як це було при мені, то хлопці будуть ще більше прибавляти і віддаватися у кожному матчі.

 

Сергій ЛевченкоДругие новости: