Хет-трик Артема Довбика в LaLiga

Хет-трик Артема Довбика став одним з найшвидших в історії LaLiga. У матчі 21-го туру чемпіонату Іспанії «Жирона» громить «Севілью» 5:1. На свій хет-трик українець витратив шість хвилин та 32 секунди.

Це один з найшвидших показників оформлення хет-трику в історії Ла Ліги. Швидше три м'ячі забивав Давид Вілья, який витратив на це п'ять хвилин та 24 секунди. Карім Бензема у ворота «Вальядоліда» забивав тричі за шість хвилин і 30 секунд. Також спеціалісти-історики пишуть про давніші випадки, коли хет-трик оформляли за «чотири хвилини», за «шість хвилин».

Відзначимо, що для Артема Довбика ці голи стали 12-им, 13-им та 14-им в поточному розіграші чемпіонату Іспанії. У списку всіх українських бомбардирів в топлігах він обійшов Андрія Ярмоленка.