Поздравляем с Днем рождения Артема Бондаренко! Желаем крепкого здоровья, спортивных побед, неимоверного фарта, профессионального роста и самореализации! Безграничной любви преданных фанатов и счастья в личной жизни!

Артем Довбик – лучший гирок матча УПЛ

 

 

Артем Довбик признан лучшим игроком матча украинской Премьер-лиги СК «Днепр-1» – ФК «Мариуполь» титульным спонсором PariMatch Ukraine. Форвард днепрян еще в первом тайме успел отличиться голом и результативной передачей.

 

Артем Довбик прокоментував підсумки матчу проти «Маріуполя» (2:1), в якому він до голу додав результативну передачу:

– Відчуваєш себе героєм матчу?

– Ні, на першому місці завжди команда, адже ми виконали настанову тренера. Можу сказати, що перший тайм нам вдався на всі сто відсотків, а от після перерви були моменти, коли суперники непогано грали. Проте ми все ж таки дотерпіли і довели гру до перемоги.

– У «Маріуполя» сьогодні не було кількох основних виконавців. Це не розхолодило команду?

– Ні, в якійсь мірі це нам додало додаткового імпульсу, адже ми розуміли, що потрібно обов’язково брати три очки, оскільки «Маріуполь» без ключових гравців не так сильно виглядає. Тому ми і скористалися сьогодні їх слабкими місцями.

– У другому таймі вболівальникам довелося понервувати. Кажуть, що 2:0 досить небезпечний рахунок, адже він розхолоджує іноді команду…

– Так, було досить тривожно, але усі дотерпіли, усі молодці. Головне, що зуміли сьогодні взяти три очки.

– Принаймні до завтрашнього дня команда буде перебувати на першому місці. З якими відчуттями будеш сьогодні засинати?

– Ми не дивимося у турнірну таблицю, хоча лідерство, безумовно, приємне. Проте попереду ще багато матчів, тому будемо налаштовуватися на майбутні ігри.Другие новости: